REKLAMA

Legia chce rozwiązać kontrakt z Ghanemem

źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Miał podbić polską ligę, a wyszła z tego wielka lipa. Teraz Legia chce rozwiązać kontrakt z Ahmedem Ghanemem - i to z winy zawodnika. Sprawa trafiła do PZPN, który dziś ma zadecydować o przyszłości zawodnika. Ghanem przyszedł do Legii z Zamalku Kair. Był pierwszym Egipcjaninem w lidze polskiej.
"Będziemy mieli z niego dużo pociechy. Posiada także nieprzeciętne umiejętności techniczne. Myślę, że jest w stanie dość szybko wywalczyć sobie na stałe miejsce w podstawowym składzie" - zapewniał w lipcu Jacek Bednarz, ówczesny dyrektor sportowy Legii.

Ghanem rzeczywiście wywalczył sobie miejsce w składzie, tyle że... rezerw Legii. Kibice bardziej zapamiętali go dzięki pięknej siostrze Monie, a nie przez dobrą grę.

"Z Ahmedem był taki problem, że nie potrafiliśmy się z nim w ogóle porozumieć. Po prostu nic nie kumał po polsku. Więc rysowaliśmy mu wszystko na tablicy. Ale on i tak na boisku robił po swojemu" - powiedział Krzysztof Gawara.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.