REKLAMA

Ocenią stan murawy w Wodzisławiu

Woytek, źródło: Dziennik Zachodni - Wiadomość archiwalna

W sobotę legioniści rozegrają kolejne ligowe spotkanie z Odrą w Wodzisławiu. Niestety stan murawy śląskiego klubu pozostawia wiele do życzenia. "W dalszym ciągu prowadzone są prace przy usuwaniu śniegu zalegającego na bieżni stadionu i trybunach." - informuje strona odra.wodzislaw.pl. Jutro wysłannicy z Łazienkowskiej mają zawitać na obiekt Odry i ocenić stan murawy. Nie powinno dojść do sytuacji, jaka miała miejsce w Kielcach, gdzie legioniści grali na czymś, co nawet nie przypominało boiska.
W tym roku Odra jeszcze nie rozegrała żadnego spotkania na swoim obiekcie. Pierwsze wiosenne spotkanie z Górnikiem Zabrze zostało przełożone na 22 marca (jutro), ale... już wiadomo, że jutro nie dojdzie do skutku - nowy termin to 29 marca. Czy murawa w Wodzisławiu będzie gotowa na sobotę, skoro nie jest gotowa na środę?

Jednym z wariantów jest przełożenie sobotniego meczu, innym zmiana lokalizacji. Dziennik Zachodni poinformował, że Legia chce rozegrać mecz na Łazienkowskiej.

"Działacze Legii robią wszystko, aby rozegrać to spotkanie u siebie, ale na takie rozwiązanie z pewnością się nie zgodzimy" - powiedział prezes Odry Ireneusz Serwotka.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.