REKLAMA

Wielkanoc u legionistów

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Okres świąt Wielkiej Nocy to moment, w którym piłkarze skrzętnie korzystają z możliwości pojechania do swych rodzinnych domów, spotkania się z najbliższymi. Podobnie będzie i tym razem. Legioniści wczoraj rozegrali mecz z Wisłą Płock i mają dwa dni wolnego. Natomiast we wtorek zawodnicy wznawiają treningi i tym samym rozpoczną przygotowania do potyczki z Zagłębiem Lubin. Jednak póki co są święta. Jakie plany ma Dariusz Wdowczyk?
- W te dni będę tradycyjnie w Warszawie i spędzę je w gronie najbliższych. – powiedział opiekun drużyny z Łazienkowskiej. Także z rodziną ma zamiar spędzić ten czas Cezary Kucharski. – W niedzielę jadę do Łukowa i tam będę świętował. – powiedział napastnik Legii. Także poza stolicę wybiera się Piotr Włodarczyk. – Nie jest dla nas problemem grać w święta. To nie pierwszy raz się zdarza. – mówił o potyczce z Wiślakami „Włodar”. – Natomiast na jajeczko pojadę do Wałbrzycha. – powiedział w rozmowie z nami napastnik Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.