REKLAMA

Konferencja po meczu w Płocku

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dariusz Wdowczyk (trener Legii): Cieszy mnie zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Myślę, że skromne, ale zasłużone. Byliśmy zespołem lepszym kontrolowaliśmy sytuację na boisku - poza pierwszymi 15 minutami. Nie robiliśmy zbyt wiele błędów i zagraliśmy konsekwentnie. Jeżeli mieliśmy stracić bramkę to po własnym błędzie, ale tych robiliśmy dziś mało. W końcówce wpuściłem "Djoko" za Sebastiana Szałachowskiego wszedł żeby wzmocnić defensywę. Nie udało nam się strzelić drugiego gola, więc postanowiłem utrzymać wynik.
Bogdan Pisz (II trener Wisły): Legia była dzisiaj zespołem lepszym. Nie przypadkowo jest liderem naszej ligi. Warszawianie są bardzo silną drużyną. Staraliśmy się przeszkadzać im w grze jak to tylko możliwe, ale dzisiaj było widać ile dla Wisły Płock znaczy brak Jelenia i Gevoryana. Nasze szanse w obronie były dzisiaj marne, tak samo jak szanse na strzelenie wyrównującej bramki. Teraz czekają nas mecze z łatwiejszymi przeciwnikami.Konferencja po meczu Wisła Płock - Legia Warszawa - fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.