REKLAMA

Fabiański chce kibiców Legii w Kielcach

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Rano ruszyła sprzedaż biletów na mecz do Kielc. Choć wciąż nie wiadomo czy wyjazd kibiców Legii dojdzie do skutku, wejściówki rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Przez cały dzień w kolejce do kasy stało kilkudziesięciu fanów. Na wsparcie ze strony swych kibiców liczą też sami piłkarze, którzy już w sobotę mogą stanąć przed szansą zagwarantowania sobie mistrzowskiego tytułu.
- Bardzo chcemy, żeby nasi kibice pojechali do Kielc. Ich doping, niezależnie od tego czy gramy u siebie, czy na wyjeździe, bardzo nam pomaga – mówi Łukasz Fabiański, który wierzy, że będzie mógł pozdrowić warszawskich fanów podczas meczu w Kielcach. "Fabian" uważa też, że zakaz wyjazdowy, który został nałożony na fanów Legii, nie jest najlepszym rozwiązaniem sytuacji. – Na stadionach często dochodzi do takich sytuacji, jakie miały miejsce w Płocku i powinno się za to karać inaczej niż zakazami oglądania meczów – argumentuje bramkarz Legii. Może ktoś się uparł na naszych kibiców i ich po prostu nie lubi. Liczę jednak, że w Kielcach się pojawią i zobaczą nasze zwycięstwo, a przy odrobinie szczęścia może nawet coś więcej.Wojciech Hadaj i Łukasz Fabiański - fot. Adam Polak

Łukasz Fabiański - fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.