REKLAMA

Biletów brak! (zdjęcia)

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

[Aktualizacja 16:32] WSZYSTKIE BILETY NA MECZ WYPRZEDANE!

Dantejskie sceny miały dziś miejsce na Łazienowskiej. Już od północy niektórzy kibice ustawiali się pod kasami, aby zdobyć wejściówki na najważniejszy mecz sezonu - spotkanie z Wisłą Kraków. O godzinie 8 kolejki sięgały już do ulicy Łazienkowskiej, a z godziny na godzinę rosły i np. do kas na Krytej kolejka zakręcała aż do Rozbratu... Nie obyło się bez zasłabnięć, przyjeżdżały karetki. Potworny ścisk, prażące słońce i tysiące ludzi - to krajobraz spod stadionu Wojska Polskiego. Wyjście spod kasy możliwe jedynie skacząc przez dwumetrowy płot albo po daszku kasy...
Podobne sytuacje miały miejsce w Kolporterach, gdzie ustawiały się kilkusetosobowe kolejki - z relacji kibiców wiemy, że kilkakrotnie musiała interweniować policja, Kolportery były zamykane... jednym słowem tragedia.

Jeżeli dołożymy do tego to, że nie było żadnych biletów na trybunę Krytą (taką informację przekazała kibicom kasjerka zaraz po otwarciu kasy), możemy zadać tylko jedno pytanie do władz miasta: kiedy w końcu powstanie nowy stadion? Włodarze miasta, posłowie, radni tak chętnie korzystają z darmowych biletów - zapraszamy pod kasy!

Zapraszamy do obejrzenia 70 zdjęć spod ŁazienkowskiejTak wyglądała Łazienkowska o 8 rano! - fot. Adam Polak

Na początku było wesoło... - fot. Adam Polak

... ale z minuty na minutę było coraz ciaśniej i bardziej nerwowo - fot. Adam Polak

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.