REKLAMA

Dwie konferencje po meczu Legia-Wisła

Mishka i Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej na Łazienkowskiej Paweł Wargenau z Biura Prasowego Legii poinformował, że po sobotnim meczu Legii z Wisłą odbędą się dwie konferencje prasowe. Na życzenie Wisły, najpierw dziennikarze będą mogli zadawać pytania Danowi Petrescu, później trenerowi Legii Dariuszowi Wdowczykowi.
Podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami trener "Wojskowych" spokojnie odpowiedział na pytania związane z wypowiedziami trenera Wisły.

"Przyzwyczaiłem się do tego, że Petrescu wszystko przeszkadza, i terminarz, i sędziowie i to że strzelamy bramki w ostatnich minutach. Jesienią, kiedy Wisła miała przewagę, nikt nie narzekał na terminarz. Nikt im nie kazał roztrwonić tej przewagi. Myślę, że Petrescu powinien bardziej skoncentrować się na trenowaniu zespołu niż na buńczucznych wypowiedziach, ale to jest jego problem. Poczekamy do końca, zobaczymy jak to się rozstrzygnie." - stwierdził "Wdowiec".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.