III liga: Legia II 1-3 Ruch Wysokie Maz.

Adam Polak i Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

O godzinie 14 rezerwy Legii rozpoczęły kolejny mecz ligowy. Podopieczni Jerzego Kraski gładko uległy Ruchowi Wysokie Mazowieckie 1-3. Goście objęli prowadzenie w 24. minucie. W polu karnym sfaulował Poledica, a jedenastkę na bramkę zamienił Toborek. Niecałe 10 minut później było już 0-2 - strzelcem gola był Gołębiewski. Po zmianie stron, w 52. minucie na 0-3 z główki strzelił Daniel Dylewski. W 73. minucie honorowego gola dla "Wojskowych" po ładnej akcji z Polniakiem zdobył Stępień.

Skład Legii II: Zaremba - Rafalski, Stańczykowski (46' Borowik), Poledica, Skrzypczak, Ogórek, Rawa, Kazimierak (67' Wysocki), Stępień - Paluchowski, Polniak.

Skład Ruchu: Iwanowski, Bucholc, Warakomski, Chrupałka, Toborek, Kulkiewicz, Adamczyk, Papiernik, Jakuszewski, Czyżyk, Gołębiewski.