CWKS Legia - Milan Milanówek 2-1 (0-0)

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W zakończonym niedawno meczu Ligi Okręgowej (grupa Warszawa II), Legia wygrała z Milanem Milanówek 2-1. Mecz był bardzo zacięty i ciekawy. Prowadzenie objęli goście w 49 minucie, po nieporozumieniu naszego bramkarza Domaniewskiego z obrońcą Szczęsnym. Wyskoczyli do jednej piłki, minęli się z nią, w efekcie zawodnik Milanu przelobował golkipera. W 56 minucie Legia wyrównała - po kontrze bramkę zdobył Bartek Osoliński. Od tego momentu gra była jeszcze bardziej zacięta, jednak to legionistom udało się zdobyć decydującego gola. Strzelił go Karol Kapliński w 86`. Spotkanie obserwowało ok. 130 widzów, kibice prowadzili doping. Także fani Milanu, którzy pojawili się w 15 osób dopingowali na zmianę obie drużyny.