REKLAMA

Koniec wakacji

źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

W piątek piłkarze Legii rozpoczynają przygotowania do eliminacji do Ligi Mistrzów. O godz. 8 zbiorą się przy Łazienkowskiej, po czym w grupach przejdą badania w warszawskiej AWF.

Prawdopodobnie dopiero wtedy poznamy nowych zawodników, którzy mają wzmocnić Legię w sezonie 2006/07. Na razie trener Dariusz Wdowczyk ukrywa nazwiska ewentualnych kandydatów do gry w stołecznym zespole, skupiając się na komentowaniu wydarzeń mundialowych.

Warszawski szkoleniowiec zapowiadał, że do pierwszego zgrupowania (początek 21 czerwca) chce mieć wszystkich nowych zawodników. We Wronkach legioniści rozegrają dwa spotkania kontrolne z Groclinem i dwa z nieznanymi jeszcze rywalami. 4 lipca zagrają w Warszawie z Celtikiem.
10 podopieczni Wdowczyka wyruszają na zgrupowanie do Francji. W jakiej będą przebywać miejscowości? Na to pytanie od miesiąca nikt nie jest w stanie na Legii odpowiedzieć. Mistrzowie Polski zmierzą się tam z PSG, Auxerre i Rennes. 26 rozegrają pierwszy mecz eliminacji do Ligi Mistrzów, a trzy dni później meczem z Cracovią na Legii zainaugurują nowy sezon ekstraklasy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.