Pogrom Olimpii na pożegnanie z IV ligą!

Fumen, źródło: e-olimpia.com - Wiadomość archiwalna

W imponującym stylu pożegnali się dzisiaj piłkarze Olimpii Elbląg z rozgrywkami IV ligi. Nasi przyjaciele rozbili aż 5-0 Orlęta Reszel! Co ciekawe, wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Ostre strzelanie rozpoczął już w 3. minucie Anuszek. Nie upłynął kwadrans i na 2-0 podwyższył Nadolny. Na tym gospodarze nie chcieli poprzestać i kontynuuowali swoje popisy.
W 25. minucie Wierzba strzelił swojego pierwszego gola w meczu i kibice Olimpii mogli się cieszyć z prowadzenia 3-0. Ponowny wybuch radości nastąpił chwilę później, gdyż do siatki trafił ponownie Nadolny. Jak się ostatecznie okazało, wynik 5-0 w 36. minucie ustanowił Wierzba. Pięciobramkowa przewaga utrzymała się do przerwy. Po zmianie stron, choć Olimpia miała przewagę i cały czas atakowała, rezultat nie uległ zmianie.
Po ostatnim gwizdku sędziego kibice zebrani na trybunach wpadli na murawę i świętowali awans do III ligi razem z zawodnikami. Gratulujemy!