REKLAMA

el.LM: Zagramy ze zwycięzcą FC Tallin-FH Hafnarfjördur

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Dziś o godz 12. w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par I i II rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Mistrz Polski, Legia Warszawa, rozpocznie walkę o LM od drugiej rundy i zmierzy się w niej ze zwycięzcą pary FC TVMK Tallin (Estonia) - FH Hafnarfjördur (Islandia).

Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w dniach 25-26 lipca na boisku rywala, rewanż 1-2 sierpnia w Warszawie.

Aby awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów Legia musi wyeliminować dwóch rywali.
Mecze I rundy eliminacyjnej rozegrane zostaną 11-12 lipca i 18-19 lipca.

I runda eliminacyjna:
1. KS Elbasani - Ekranas Poniewieże
2. Tallinna VMK - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
3. Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento
4. Myllykosken Pallo-47 - Llansantffraid FC
5. Cork City FC - Apóllon FC
6. Sioni Bolnisi - FK Bakı
7. Football 1991 Dudelange - FK Rabotnički (Skopje)
8. Szachtior Soligorsk - NK Široki Brijeg
9. Birkirkara FC - Fótbóltfelagið B 36
10. Linfield FC - ND HIT Gorica
11. Pjunik Erewan - Sheriff Tiraspol

II runda eliminacyjna:
1. Linfield FC/ND HIT Gorica - Steaua Bukareszt
2. Lewski Sofia - Sioni Bolnisi/FK Bakı
3. FC Zürich - SV Austria Salzburg
4. Djurgårdens IF - MŠK SCP Ružomberok
5. Debreceni VSC - Football 1991 Dudelange/FK Rabotnički
6. Cork City FC/Apóllon FC - FK Crvena zvezda (Belgrad)
7. Fenerbahçe SK - Birkirkara FC/Fótbóltfelagið B 36
8. FK Mladá Boleslav - Vålerenga IF
9. Pjunik Erewan/Sheriff Tiraspol - Spartak Moskwa
10. Metalurgs Lipawa/Aktobe Lento - Dynamo Kijów
11. Tallinna VMK/Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Legia Warszawa
12. FC København - Myllykosken Pallo-47/Llansantffraid FC
13. KS Elbasani/Ekranas Poniewieże - NK Dinamo (Zagrzeb)
14. Heart of Midlothian FC - Szachtior Soligorsk/NK Široki Brijeg

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.