ME U-19: Janczyk x 3

Reprezentacja Polski do lat 19, w drugim meczu podczas ME zaprezentowała się o wiele lepiej niż w pierwszym spotkaniu. We Wronkach Polacy zdecydowanie wygrali z Belgią 4-1 (2-0), a trzy bramki dla biało-czerwonych zdobył napastnik Legii, Dawid Janczyk! Nasz napastnik trafiał do bramki rywali w 10, 43 i 58 minucie. Janczyk opuścił boisko w 65 minucie, kiedy jego miejsce na placu gry zajął Andrew Konopelsky.

W drugim meczu naszej grupy, Czechy pokonały Austrię 3-1. Wszystkie cztery drużyny mają na swoim koncie po 3 punkty.
W niedzielę Polska zmierzy się w Grodzisku Wlkp. w ostatnim grupowym pojedynku z Czechami. Początek meczu o 20.