Powiedzieli pod szatniami

Mishka i Geos - Wiadomość archiwalna

Wojciech Szala: Bramka dla Groclinu ustawiła mecz w drugiej połowie. Straciliśmy dwa punkty, będziemy starali się odrobić je w kolejnych meczach. Powinniśmy wykorzystać przynajmniej jedną sytuację z pierwszej połowy, wtedy byłoby już po meczu. Gol strzelony przez Groclin podciął nam skrzydła i staraliśmy się przede wszystkim nie stracić kolejnej bramki. Każdego meczu nie uda nam się jednak grać na bardzo wysokim poziomie. Nie oszczędzaliśmy sił na mecz z Szachtarem, wyszliśmy skoncentrowani i walczyliśmy. Nie udało się wygrać.
Łukasz Surma: Nie tak wyobrażaliśmy sobie mecz z Groclinem. Przyjechaliśmy po trzy punkty i przede wszystkim po inną grę. O ile w pierwszej połowie jeszcze graliśmy nieźle, to druga połowa była już znacznie słabsza w naszym wykonaniu. Tak nie możemy grać. Trzeba nam było drugiej bramki, żeby mecz potoczył się inaczej. Mieliśmy sytuacje, ale nie strzeliliśmy gola. W drugiej części gry jedna kontra spowodowała, że straciliśmy bramkę. Jeden strzał na bramkę z naszej strony to zdecydowanie zbyt mało.

Łukasz Fabiański: Nie wiem co się z nami stało. Szkoda sytuacji Eltona z pierwszej połowy, byłoby może inaczej. A tak to Grodzisk ruszył do ataku i po jednej z akcji strzelił bramkę. Byłem bardzo blisko piłki, musnąłem ją palcami, ale nie miałem jak skierować jej w inną stronę, czy wybić. Druga połowa nie układała się tak, jak byśmy chcieli. Bardzo żałuję tego remisu.

Sebastian Szałachowski: Powinniśmy grać dziś więcej piłką. To był klucz do zdobycia zwycięskiej bramki. Nie będziemy mile wspominać tego wyjazdu. Musimy szybko zapomnieć o tym remisie i skupić się na kolejnych spotkaniach. W Doniecku trzeba zagrać zdecydowanie lepiej. Każdy z nas musi wierzyć w zwycięstwo i zaprezentować 100% swoich możliwości.

Adrian Sikora (Groclin): Chcieliśmy zrehabilitować się za ostatnią porażkę 0-4 na naszym stadionie. Trudno powiedzieć, czy to się udało. Z jednej strony cieszymy się z remisu, ale z drugiej, Legia chyba nigdy nie była tak słaba jak dziś. Mogłem strzelić bramkę, ale trochę zabrakło szczęścia.