REKLAMA

Kolejne 50 legionistek i kolejna piosenka!

Redakcja, q., źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Kontynuujemy aktualizację działu "Legionistki" - dziś dodaliśmy do bazy 50 kolejnych zdjęć, a już na początku przyszłego tygodnia zaprezentujemy kolejne. Zapraszamy do oglądania tutaj.

O kolejne utwory muzyczne rozrasta się nasz dział "Filmy i dźwięki". Po "Czarnej eLce" Zjednoczonego Ursynowa przyszedł czas na piosenkę grupy TPN25 - "Legia Pany".
Zapewne część z Was słyszała ten utwór oglądając jeden z odcinków kreskówki "Pod gradobiciem pytań", w którym wystąpił niejaki Paweł Mywas.

Jeśli nie, filmik można zobaczyć tutaj.

Warto posłuchać piosenki jednocześnie zerkając na ekran, bo stanowią charakterystyczną całość. TPN25 to zespół założony przez Dr. Yry, którego comiesięczne horoskopy możecie poczytać w "Naszej Legii". Poza tym jest on założycielem innego alternatywnego znanego zespołu - El Dupy, w której grał i śpiewał inny kibic Legii - Kazik Staszewski. W trzyosobowym "tepeenie" na basie gra inny fan warszawskiej drużyny - Paweł Paraska.
Najbliższy koncert TPN25 zagra (wraz z Zacierem) 21 września w Jadłodalni Filozoficznej na Dobrej.

Posłuchaj piosenki "Legia pany"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.