REKLAMA

Walczymy o stadion! - strona poświęcona budowie nowego stadionu

turi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

"Nowy stadion Legii" - trzy magiczne słowa, które u większości z nas wywołują ironiczny uśmiech. O nowym stadionie słyszymy od kilku lat, wciąż pojawiają się nowe plany budowy, obietnice polityków, szumne zapowiedzi. Potem mamy do czynienia z nieudanymi przetargami i czekamy kolejne miesiące łudząc się, że "a może tym razem?". Grupa kibiców zrzeszona wokół serwisu Legia LIVE! postanowiła zebrać w całość to, co dotychczas udało się o nowym stadionie napisać, co udało się wyrysować, zaplanować, obiecać. Chcielibyśmy przedstawić Wam stronę, dzięki której - taką mamy nadzieję - wszyscy kibice Legii zmobilizują się do działania wokół tej ważnej dla nas wszystkich sprawy.

Powiedzmy sobie szczerze: jeśli sami o siebie nie zadbamy, dalej będziemy mamieni obietnicami. Czas oczekiwania się skończył, nadszedł czas działania. Wspólnymi siłami pokażmy władzom naszego miasta, że los nowego obiektu Legii nie jest nam obojętny. Stwórzmy zaangażowane grono kibiców, którzy będą patrzeć politykom na ręce. Dzięki stronie i podłączonemu do niej forum zacznijmy od pomysłów, a potem przejdźmy do czynów. Kibice Legii już nie jeden raz pokazali, że potrafią być skuteczni. Walczmy więc o nowy dom dla Legii!

Liczymy na waszą pomoc w prowadzeniu tej strony. Zapraszamy na: www.stadionlegii.pl

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.