Konferencja pomeczowa

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dariusz Wdowczyk (Legia): Rok temu prowadziliśmy z Górnikiem 3-0 i straciliśmy dwa gole, dziś było tak samo. Spotkanie i wynik ułożyły się tak, jak chcieliśmy. Było dużo więcej sytuacji do strzelenia goli. Mieliśmy w końcówce trochę problemów, bo zbyt łatwo tracimy piłkę przy próbie wyprowadzania kontrataku. Tracimy zbyt proste bramki. Nadal rozdajemy prezenty, więc dobrze, że czeka nas przerwa, bo mamy nad czym pracować. Ze skutecznością nie jest jeszcze tak jak powinno, ale i tak najważniejsze dla nas są trzy punkty. Wygraliśmy zasłużenie.

Marek Motyka (Górnik Zabrze): Legia wygrała zasłużenie, zdecydowanie dominowała w pierwszej połowie. Mieliśmy dużo szczścia, że Legia strzeliła nam tylko trzy bramki. W drugiej połowie walczyliśmy tylko o to, żeby wyjechać z Warszawy z honorem i jak największym bagażem bramek. Zawodnicy Legii byli zbyt szybcy dla nas. W końcówce sytuacja zrobiła się nerwowa. Obiektywnie muszę powiedzieć, że skończyło się dla nas dobrze, bo to Legia była zdecydowanie lepsza.