REKLAMA

Będą transfery?

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W dniu dzisiejszym, jeszcze przed wyjazdem na Mazury, trener Dariusz Wdowczyk spotka się z przedstawicielami ITI. Rozmawiać będzie na temat ewentualnych transferów w drużynie. Na zakupy zostało już bardzo niewiele czasu. "Okienko transferowe trwa do środy. Spotykamy się z właścicielami klubu, być może coś na ten temat ustalimy." - powiedział w sobotę szkoleniowiec Legii.

Nie ulega wątpliwości, że Wojskowym najbardziej przydałby się jeszcze jeden obrońca. Dickson Choto wrócił co prawda do formy, ale bardzo często narzeka na różnego rodzaju dolegliwości, które wykluczają go z gry. Z kolei nowy nabytek, Hugo Alcantara, nie prezentuje się najlepiej. Hugo dobre zagrania przeplata z bardzo słabymi. Niestety te drugie przeważają. Jakby tego było mało, brak wartościowych zmienników w formacji obronnej.
Nie wiadomo, czy Legii uda się ściągnąć dobrego zawodnika w tak krótkim czasie. I przede wszystkim, czy właściciele będą chcieli wyłożyć kolejne pieniądze na transfer.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.