REKLAMA

Legia pozyskała nowego zawodnika

źródło: KP Legia - Wiadomość archiwalna

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa informuje, że nowym zawodnikiem naszego Klubu został Luiz Antonio Godoy Alves Junior. W dniu 30 sierpnia 2006 roku Klub związał się z zawodnikiem czteroletnim kontraktem. Zawodnik przeszedł z ukraińskiego klubu Tavria Symferopol na podstawie transferu definitywnego. Luiz Antonio Godoy Alves Junior urodził się 20 września 1978 roku w Sau Paulo (Brazylia). Mierzy 183 cm i waży 75 kg.

Trener Dariusz Wdowczyk: "Jest to zawodnik, którym interesowaliśmy się już od kilku miesięcy. Doskonale wyszkolony technicznie. W swoim ostatnim klubie występował na pozycji pomocnika, ale bardzo dobrze spisuje się również jako napastnik. Z dużą łatwością potrafi mijać rywali i takiego właśnie zawodnika potrzebowaliśmy. Jest to doświadczony piłkarz, który z pewnością będzie dużym wzmocnieniem dla naszej drużyny".

Nasz nowy zawodnik jeszcze dzisiaj dołączy do podopiecznych trenera Dariusza Wdowczyka, którzy przebywają na zgrupowaniu w Mrągowie.
fot. sctavriya.com
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.