Grali przyjaciele

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Zagłębie Sosnowiec wygrało bardzo prestiżowy mecz z chorzowskim Ruchem 2-1. Na ławce trenerskiej Zagłębia zasiadł Jerzy Dworczyk i poprowadził swoich podopiecznych do zwycięstwa.

Piłkarze CWKS Legia przegrali w meczu "u siebie" (rozegranym na boisku rywala) aż 1-4.

II liga: Zagłębie Sosnowiec 2-1 Ruch Chorzów
W końcu Zagłębie wywalczyło 3 punkty. W prestiżowym spotkaniu z Ruchem Chorzów, sosnowiczanie wygrali 2-1. Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, którzy już w 15 minucie objęli prowadzenie za sprawą Folca. Kwadrans po przerwie na 2-0 podwyższył Sławomir Pach. Trochę nerwowo zrobiło się, gdy w 71 minucie Ćwielong z bliska pokonał Bensza, uzyskując kontaktową bramkę dla Ruchu. Tuż przed końcem gry czerwoną kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego obejrzał strzelec drugiej bramki, Sławomir Pach. Na szczęście rezultat już do końca nie uległ zmianie i Zagłębie zainkasowało 3 punkty.
Zagłębia na stadionie ok. 5 tysiecy. Na meczu ponad 900 fanów Ruchu.

Liga okręgowa: CWKS Legia 1-4 KS Ożarowianka
Legioniści nie potrafili sprostać Ożarowiance, przeciwko której grali teoretycznie przed własną publicznością, ale... na boisku rywala. CWKS przegrał w fatalnych warunkach aż 1-4.