IV liga: Gwardia 2-5 Legia II

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W piątkowe popołudnie rezerwy Legii pokonały słabiutką Gwardię Warszawa 2-5. Na stadionie przy ulicy Racławickiej zgromadziło się około 200 osób. Legioniści bardzo szybko objęli prowadzenie. W 8. minucie uderzeniem z przewrotki piłkę to siatki skierował Paluchowski. W 24. minucie było już 2-0 po golu z główki Frączczaka - asystę zaliczył Wocial. Trzy minuty później gospodarze strzelili kontaktową bramkę. Przy biernej postawie obrony i Gostomskiego gola zdobył Łukasz Praski.
Taki rezultat utrzymał się do 45 minuty, ale jeszcze w pierwszej połowie podopieczni Jacka Mazurka mieli dwie dogodne okazje do podwyższenia rezultatu. Paluchowski strzelił minimalnie nad poprzeczką, a strzał Jezierskiego z rzutu wolnego przeszedł tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.

Po zmianie stron obraz meczu nie uległ zmianie. "Wojskowi" jeszcze kilka razy poderwali się do ataku i zdobyli kolejne trzy gole. W 53. minucie trafił Frączczak po podaniu Ogórka. Kwadrans przed końcem Gwardia odpowiedziała golem Dębskiego z 17 metrów, ale ostatnie dwa ciosy należały do Legii. W 84. minucie na listę strzelców wpisał się Majkowski, który w 55. minucie zastąpił Polniaka. Minutę później bramkarz gospodarzy został ukarany czerwoną kartką za faul na Majkowskim. W 88. minucie indywidualną akcją popisał się właśnie Majkowski. Minął trzech obrońców i pokonał Zamkowskiego. 5-2 dla Legii.

Gwardia Warszawa 2-5 (1-2) Legia II Warszawa
0-1 - 8 min. Paluchowski
0-2 - 24 min. Frączczak
1-2 - 27 min. Praski
1-3 - 53 min. Frączczak
2-3 - 74 min. Dębski
2-4 - 84 min. Majkowski
2-5 - 88 min. Majkowski

Skład Legii: Gostomski - Chałas, Rafalski, Ogórek, Wocial (75' Kaśnikowski), Jezierski (82' Mikołajczak), Rawa, Frączczak, Trochim (63' Ambroziewicz) - Polniak (55' Majkowski), Paluchowski.