Młode Wilki: Remisy najstarszych roczników

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dziś o godzinie 15 na bocznym boisku Legii, legioniści urodzeni w 1991 roku zremisowali z jedną z najlepszych drużyn w kraju w tej kategorii wiekowej, Wisłą Płock. Prowadzenie objęli gospodarze w 20 minucie meczu po strzale Eryka Stocha. Po zmianie stron przewagę osiągnęli goście i udokumentowali ją bramką zdobytą w 55 minucie. Ostatni kwadrans ponownie należał do Legii, ale niestety nawet dwie wyśmienite okazje w ostatniej minucie spotkania nie wystarczyły do pokonania bramkarza Wisły. Mecz oglądało 60 osób. Legia zagrała w składzie: Osuch, Bochenek, Lisiecki, Pechmann, Wasikowski, Podlecki, Rosłoń, Piotrowski, Stoch, Kalata, Świstak.

Wczoraj natomiast grali chłopcy urodzeni w roku 1992.
I w tym przypadku Legia zremisowała 1-1 (z Hutnikiem Warszawa), ale tym razem nasz zespół może mówić o wyjątkowym szczęściu. Hutnicy objęli prowadzenie na początku drugiej połowy, po wyraźnym błędzie naszego bramkarza. Wyrównanie padło zaś w ostatniej minucie meczu. Spotkanie obserwowało sporo osób, bowiem w tym samym czasie na Łazienkowskiej odbywał się nabór do sekcji Młodych Wilków 94-99.