IV liga: Legia II 1-1 Szydłowianka

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

O godzinie 15 rezerwy Legii rozpoczęły na bocznym boisku przy Łazienkowskiej kolejne ligowe spotkanie. Po 45 minutach podopieczni Jacka Mazurka remisowali z Szydłowianką Szydłowiec 1-1. Legia objęła prowadzenie w 18. minucie po strzale z główki Rafalskiego. W doliczonym do pierwszej połowy czasie gry - po błędzie Jędrzejczyka - goście wyrównali. Po przerwie nie padły już żadne gole, choć obie drużyny miały okazje, żeby je strzelić.
W 59. minucie Paluchowski strzałem z główki trafił w słupek. Dwie minuty później Rawa uderzał z 18 metrów, ale bramkarz Szydłowianki obronił. Legia nie ustępowała w atakach. Na raty golkiper gości bronił strzał Wociala, a w 73. minucie strzał z dystansu Frączczaka przeleciał metr nad poprzeczką.

Skład Legii II: Gostomski - Chałas, Jędrzejczyk, Rafalski, Wocial - Frączczak, Ogórek (79' Wysocki), Rawa, Trochim (46' Jezierski) - Majkowski (60' Polniak), Paluchowski (73' Ambroziewicz).

Żółta kartka: Majkowski