Porażka "dwójki" z Legionovią

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Drużyna Legii przygotowująca się do startu w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, rozegrała w podlegionowskim Wieliszewie mecz sparingowy z IV-ligową Legionovią. W pierwszej połowie legioniści (po początkowego naporze gopodarzy) posiadali przewagę, którą po pół godzinie gry udokumentowali golem W. Trochima z rzutu karnego. Wynik mógł być nawet wyższy, ale 2 dobrych okazji nie wykorzystał Paluchowski. Do przerwy Legia II prowadziła więc 1-0.

W drugiej połowie trener Mazurek dał szansę młodzieży i rezerwowym, lecz poza aktywnym Majkowskim pozostali gracze nie byli w stanie udźwignąć ciężaru gry. Legionovia strzeliła 2 bramki i wygrała 2-1.
Oba gole dla Legionovii zdobył Sebastian Rymbiewski.
skład Legii:
Gostomski (46 Łopusiewicz)- Wysocki (46 Wasikowski), Świdzikowski (46 Tomczyk), Wocial (46 Lisiecki), Woźniak (46 Ambrożewicz) - Frączczak (46 Polniak), Rawa (46 Borysiuk), Zbozień (46 Stoch), Trochim (46 Cempa), Mikołajczak (46 Kozub) - Paluchowski (46 Majkowski)

Rozgrywki Młodej Ekstraklasy ruszają 29 lipca. Legionistów czeka na początek mecz na boisku Cracovii. Nie wiadomo jednak, czy w związku z możliwym przełożeniem startu rozgrywek, data ta nie ulegnie zmianie.
Rozgrywki mają być pokazywane w programach TVP oraz na platformie cyfrowej nSport.