Pięciobój: Mistrzostwa Polski pod dyktando Legii

Raffi, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Marta Dziadura (CWKS Legia Warszawa), aktualna mistrzyni świata, zdobyła złoty medal mistrzostw Polski w pięcioboju nowoczesnym rozgrywanych w podzielonogórskim Drzonkowie (Lubuskie).

W niedzielnej rywalizacji kobiet drugie miejsce zajęła Sylwia Czwojdzińska (CWKS Legia Warszawa), a trzecie Edyta Małoszyc (ZKS Drzonków).

W sobotę zakończyła się rywalizacja mężczyzn, w której złoto wywalczył Przemysław Gałecki z Legii Warszawa. Na drugiej i trzeciej pozycji uplasowali się zawodnicy miejscowego ZKS - Szymon Staśkiewicz i Tomasz Chmielewski.