REKLAMA

Majewski: Cracovia jest przygotowana do ligi

Bodziach, źródło: terazpasy.pl - Wiadomość archiwalna

Drużyna Cracovii wróciła parę dni temu ze zgrupowania w Niemczech, w czasie którego przygotowywała się do startującego w piątek sezonu. Krakowianie na początek zmierzą się w wyjazdowym meczu z Legią - w niedzielę o godzinie 19. W ostatnim meczu sparingowym "Pasy" wystąpiły bez Pawła Nowaka, Marcina Bojarskiego i Piotra Gizy w podstawowym składzie. "Nowak zagrał dopiero ostatnie 15 minut. Nie wystawiłem go od początku meczu, bo w spotkaniu z Legią nie będzie mógł zagrać za żółte kartki z poprzedniej rundy.
Szukałem więc innego personalnego rozwiązania na ten mecz. Marcin Bojarski miał kontuzję, dopiero dochodzi do formy. Ale znając jego ambicję można być pewnym, że powalczy o podstawowy skład." - wyjaśnia trener Cracovii, Stefan Majewski.

"Fizycznie drużyna jest przygotowana do ligi, teraz na ostatnich treningach będziemy pracować nad taktyką, nad stałymi fragmentami gry." - dodaje szkoleniowiec rywali.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.