REKLAMA

Giza do Legii?

reynevann, źródło: sport.pl - Wiadomość archiwalna

27-letni pomocnik Cracovii Piotr Giza zostanie wypożyczony do Legii Warszawa i dziś wieczorem ma zostać oficjalnie zatwierdzony do zespołu - informuje Gazeta Wyborcza. Giza był wcześniej przymierzany do Lecha Poznań i Rapidu Bukareszt, ale w obu przypadkach strony nie doszły do porozumienia. Trener "Pasów" Stefan Majewski nie jest w najlepszych kontaktach z zawodnikiem, któremu zarzucał brak założeń taktycznych i niechęć do biegania po boisku. Wzajemnej niechęci nie zmieniło nawet wysokie czwarte miejsce Cracovii w poprzednim sezonie. Dziś przed południem Gizy nie było na treningu Cracovii, a trener Majewski wyjaśniał, że ofensywny pomocnik dostał wolne.
Giza w barwach Cracovii wystąpił w 79 spotkaniach strzelając 16 goli. Przed rokiem zdobył gola na 1-0 w inauguracyjnym meczu przy ul. Łazienkowskiej, ale Cracovia i tak przegrała 1-3.
Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że w razie niepowodzenia rozmów zawodnika ze stołecznym klubem chęć pozyskania piłkarza zgłaszał też poznański Lech.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.