Liga okręgowa: Świt 3-0 CWKS

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W drugiej kolejce ligi okręgowej piłkarze CWKS-u Legii przegrali ze Świtem Warszawa 0-3. Do przerwy spotkanie było wyrównane, ale od 42. minuty gospodarze prowadzili 1-0. Od początku drugiej odsłony legioniści rzucili się do odrabiania strat, ale bardzo szybko zostali skontrowani i zrobiło się 2-0. Utrata bramki podłamała naszych graczy, którzy oddali inicjatywę Świtowi. Jedyną dobrą okazję zmarnował Robert Osowski który nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W 82. minucie, po efektownym strzale z dystansu, padła trzecia bramka dla Świtu. Spotkanie oglądało 130 osób.

Kolejny mecz CWKS rozegra w niedzielę o godzinie 11. Przeciwnikiem będzie KS Raszyn.