Grali przyjaciele

Fumen - Wiadomość archiwalna

W środowe popołudnie na ligowe boiska wybiegły zaprzyjaźnione drużyny. Po pierwsze punkty piłkarze Olimpii Elbląg pojechali do Grójca. Natomiast na IV-ligowym froncie Pogoń Szczecin walczyła o zwycięstwo w Barlinku. Niestety wyjazdy naszych przyjaciół nie były udane.
III liga: Mazowsze Grójec 3-1 Olimpia Elbląg
Olimpia nadal bez punktów w lidze. W 2. kolejce lepsi okazali się gospodarze. Mazowsze objęło prowadzenie w 36. minucie, ale jeszcze tuż przed przerwą Trafarski doprowadził do remisu. Po zmianie stron szybko na 2-1 podwyższył były gracz rezerw Legii, Jakub Gnoiński. Naszych przyjaciół w 69. minucie dobił Łaski i skończyło się na porażce 1-3.
Jak informuje strona poświęcona Olimpii, było to ostatnie spotkanie prowadzone przez Zbigniewa Kieżuna.

IV liga: Pogoń Barlinek 1-1 Pogoń Szczecin
Po spadku z Ekstraklasy "Portowcy" nie potrafią zdobyć kompletu punktów. Szczecinianie zaliczyli drugi raz z rzędu wynik 1-1. Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze. Stało się to dopiero w 65. minucie. Dziesięć minut później strzałem z rzutu wolnego do remisu doprowadził Grzegorz Matlak. Tym samym obie ekipy podzieliły się łupem.
W Barlinku naszych przyjaciół wspierała grupa ponad 1500 kibiców.