Konferencja przed meczem z ŁKS-em - fot. Adam Polak
REKLAMA

Bez Rogera w Łodzi

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

W jutrzejszym meczu z ŁKS-em Łódź zabraknie Rogera. Brazylijczyk w spotkaniu z Dyskobolią nabawił się kontuzji i będzie musiał pauzować. "Kontuzja Rogera nie okazała się tak poważna jak przypuszczaliśmy, ale chcemy go oszczędzić. Nie pojedzie również do Pampeluny na sparing, ale mamy nadzieję, że na następne ligowe spotkanie będzie już w pełnej dyspozycji. Na pewno w miejsce Rogera zagra jakiś nowy zawodnik, jednak może to nie być jedyna zmiana. Zawodnicy wiedzą, że każdy ma równe szanse do gry w podstawowym składzie i jutro może się to potwierdzić." - powiedział na przedmeczowej konferencji trener Legii Jan Urban.
"ŁKS jest groźną drużyną, szczególnie u siebie. Byłem na spotkaniu ŁKS-u z Polonią Bytom, gdzie w pierwszej połowie mecz być dość wyrównany, jednak w drugiej części nasi najbliżsi przeciwnicy osiągnęli przewagę. Groźnym zawodnikiem jest Arifović, lecz najbardziej podobała mi się gra Szczota i Madeja, którzy indywidualnymi akcjami mogą siać spore zagrożenie w naszych szeregach." - ocenił przeciwnika trener.Konferencja przed meczem z ŁKS-em - fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.