To nie jest ostateczny wygląd sklepu kibica, który otwarty zostanie w tym tygodniu - fot. Mishka
REKLAMA

Wielkie otwarcie w tym tygodniu

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Już w tym tygodniu otwarty zostanie oficjalny sklep kibica KP Legia Warszawa. "Otwarcie nastąpi w najbliższych dniach, na pewno do końca listopada" - powiedział nam Kornel Eljaszewicz. Dokładniej nastąpi to albo w środę, albo w sobotę, 1 grudnia. "W te dwa dni tygodnia otwiera się nowe sklepy" - wyjaśnia odpowiedzialny w klubie za marketing Eljaszewicz. Kibice przyszły sklep mogli obejrzeć już po ostatnim meczu z Dyskobolią. Zapewniono nas jednak, że nie jest to ostateczny wygląd miejsca sprzedaży pamiątek klubowych. "Przyczepa, którą widzieli kibice, zostanie obudowana, a wokół niej pojawi się trochę zieleni" - dodaje Eljaszewicz.
Wiadomo że asortyment dla kibiców będzie bardzo zróżnicowany - mają być m.in. gadżety dla najmłodszych, jak i bardziej eleganckie, wyszukane pamiątki. "Każdy znajdzie coś dla siebie" - zapewniają w klubie. Co więcej, Legia zamierza równocześnie z otwarciem sklepu rozpocząć sprzedaż wysyłkową. "Tego samego dnia wystartuje nasz sklep internetowy, gdzie nie ruszając się z domu, fani będą mogli zamówić każdą pamiątkę" - wyjaśnia szef legijnego marketingu.

Jeśli sklep zostanie otwarty w najbliższą środę, zbiegnie się to z otwarciem "Kaka Cafe". W kafejce, która nazwę wzięła od ksywy największego piłkarza naszego klubu, kibice będą mogli śledzić wyjazdowe spotkania naszej drużyny, a także wybrane mecze Ligi Mistrzów. Wyposażona w barek i schludnie przygotowana restauracja znajduje się przy wejściu na lożę honorową w budynku głównym klubu. Znane są już godziny otwarcia lokalu - od poniedziałku do piątku będzie on otwarty dla kibiców od godziny 16 do 20, a w soboty i niedziele od 12 do 16. W dni, kiedy Legia rozgrywać będzie mecze przed własną publicznością, "Kaka Cafe" będzie nieczynna.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.