Legionisci.com
LEGIONISCI.COM

W sobotę mecz CWKS-u w Raszynie

czwartek, 15 maja 2008 15:00
W sobotę mecz CWKS-u w Raszynie
Zapraszamy na sobotni mecz CWKS-u - fot. Jacek Wójcikowski
Bodziachźródło: własne

W sobotę piłkarze Legii zagrają ostatnie spotkanie sezonu w Grodzisku Wielkopolskim. Jako, że fani Legii mecze PE bojkotują od początku sezonu (początkowo PE bojkotowała cała kibicowska Polska), kibiców z Warszawy serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie CWKS Legia, które rozegrane zostanie w podwarszawskim Raszynie (stadion GOS, ulica Sportowa 30). Rywalem legionistów będzie zespół UKS Łady, a początek meczu zaplanowano na godzinę 16.

CWKS zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli ligi okręgowej. Najbliższy rywal Legii plasuje się na czwartej pozycji.


Wszystkich zainteresowanych informujemy, że zbiórka kibiców udających się na ten mecz autobusem wyznaczona została na godzinę 15.00, na pętli autobusowej OKĘCIE.


A już w kolejną niedzielę, 25 maja o godzinie 14 przy Oświatowej bardzo ciekawe spotkanie naszej drużyny z Błonianką Błonie. Legioniści już dziś zapowiadają wspaniałą atmosferę w czasie tego meczu.

Podaj ten news dalej: