REKLAMA

Nowości Legia LIVE!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W naszym Serwisie wprowadziliśmy kilka nowości. Od dziś macie możliwość wzbogacenia własnej strony www o informacje prezentowane na www.legialive.pl! Natomiast pod wszystkimi aktualnościami i artykułami uruchomiliśmy nowe opcje. Poniżej prezentujemy krótką charakterystykę ich działania:
poleć znajomemu - w bardzo prosty i szybki sposób możecie polecić innym osobom informację, którą właśnie przeczytaliście na Legia LIVE!. Wystarczy podać swój e-mail i e-mail osoby, do której ma trafić mail z linkiem do polecanego artykułu.

drukuj - to możliwość estetycznego drukowania materiałów publikowanych w Serwisie. Klikając w ikonkę "drukuj" otrzymujecie zestaw opcji drukowania:
- powyższy artykuł (generowany jest PDF z aktualnie otwartym artykułem)
- wszystkie dzisiejsze (generowany jest PDF ze wszystkimi dzisiejszymi artykułami)
- wszystkie wczorajsze (generowany jest PDF ze wszystkimi wczorajszymi artykułami)
- wybrane (przechodzimy do strony, na której można wybrać artykuły do drukowania z ostatnich dwóch dni)

Ponadto istnieje możliwość zapisania wygenerowanych PDF-ów na własnym komputerze. Opcja drukowania kilkunastu, bądź kilkudziesięciu artykułów może przydać się osobom, które chcą zapoznać się z publikacjami Legia LIVE! w podróży, w drodze do pracy, szkoły, czy nawet na meczu ;-)

RSS - cały czas rozwijamy nasze kanały RSS. Teraz oprócz aktualności, możecie zainstalować kanał informujący o nowych filmach na Legia.TV, oraz być powiadamiani o nowych foto galeriach.

dodaj do... - każdy artykuł można dodać do najpopularniejszych serwisów typu społecznościowego (wykop, gwar, googlebookmarks, facebook, digg, delicious).


Ponadto prezentujemy prawdziwą gratkę dla osób mających własne strony www!

Newsy Legia LIVE! na własnej stronie!
Od dziś macie możliwość wzbogacenia swojej strony o informacje prezentowane na www.legialive.pl. Wystarczy w kod własnej strony wkleić jedną linijkę kodu JavaScript i już można cieszyć się listą najnowszych newsów prezentowanych na Legia LIVE!

Przygotowaliśmy dwie wersje kolorystyczne:
1. na jasne tło:2. na ciemne tło:

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.