Legijne sekcje: Nieudany weekend

Sobota nie była szczęśliwa dla legijnych sekcji. Przegrali zarówno nasi siatkarze, jak i hokeiści. Dla siatkarzy porażka w Garwolinie była czwartą z rzędu. Niestety nasz zespół nie wygrał nawet seta, a kolejne partie przegrywał do 18, 22 i 19. Kolejnych dotkliwych porażek doznali hokeiści, którzy w Katowicach przegrali z GKS-em 0-14 (0-4, 0-4, 0-6) i 2-9 (0-1, 1-4, 1-4). W niedzielę nasi koszykarze przegrali w Olsztynie 54-75. Tylko dwa punkty zdobył lider drużyny, Łukasz Zajączkowski.
Fotoreportaż z meczu koszykarzy - 18 zdjęć

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.