Siatkówka: Legia 2-3 Wilga Garwolin

Siatkarze Legii przegrali po tie-breaku z Wilgą - fot. Hugollek

Aż pięć setów obejrzeli kibice w meczu Legii z Wilgą Garwolin. Pierwszą partię goście wygrali do 22. W drugiej lepsi byli legioniści i wygrali 25-19. Trzeci set Wilga wygrała 25-21, a w czwartym siatkarze ze stolicy walczyli do końca i doprowadzili do tie-breaku wygrywając do 23. Decydująca partia zakończyła się zwycięstwem gości z Garwolina 15-13. Najwięcej punktów dla Legii zdobył Kozłowski - 30.
Fotoreportaż z meczu - 19 zdjęć Hugollka
Więcej informacji w dziale Siatkówka.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.