Kibice KSP pomagający w selekcji przy wejściu na stadion to żadna nowość - fot. LegiaLive!

Derby: Będzie selekcja przy wejściach

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Takie "numery" możliwe są tylko w jednym klubie. Wczoraj informowaliśmy, że Polonia w rundzie wiosennej nie będzie przyjmowała na swoim stadionie kibiców gości. Decyzja zapadła na cztery dni przed meczem nazywanym "derbami stolicy". Nie po raz pierwszy mecz rozegrany zostanie tylko w obecności kibiców gospodarzy. Aby na stadion przy Konwiktorskiej nie weszli legioniści przy wejściu na stadion prowadzona będzie... selekcja. Polonia twierdzi, że ma ona "wykluczyć osoby mogące zagrażać bezpieczeństwu imprezy". Prawdopodobnie w selekcji, podobnie jak przed trzema laty, pomagać będą fani KSP.
W niedzielę informowaliśmy o wprowadzeniu biletów na trybunę główną do otwartej sprzedaży. Ich chora cena, wynosząca sto złotych, ma odstraszyć legionistów od ich zakupu. W ostatniej chwili zdecydowano, że wejściówki na trybunę Kamienną będą bezpłatne. Te można zamawiać u pełnomocnika Polonii ds. kontaktu z kibicami, Igora Gołaszewskiego w kawiarence klubowej. "Bezpłatna dystrybucja biletów ma na celu zachęcić kibiców Czarnych Koszul do gorącego, żywiołowego i kulturalnego dopingu w starciu z lokalnym rywalem" - informuje Polonia.

Klub z Konwiktorskiej wyszedł z założenia, że jeśli kibicowi Legii udałoby się przechytrzyć Gołaszewskiego lub kupić w kasie bilet za 100 złotych, ostatnią "nadzieją" będzie selekcja przy wejściu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.