REKLAMA

Nikt nie wie jak wyleczyć Chinyamę

Bodziach, źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Takesure Chinyama wciąż ma problemy ze zdrowiem. Napastnik z Zimbabwe od kilku miesięcy narzeka na bóle w kolanie, a lekarze nie wiedzą jak go wyleczyć. Wiadomo już, że 14 stycznia, kiedy legioniści rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej, "Chini" ciągle nie będzie gotowy do podjęcia normalnych treningów.

Uraz kolana ciągnie się za Chinyamą od kwietnia ubiegłego roku. Latem, po zakończeniu minionego sezonu, Chinyama przeszedł operację, ale z urlopu w Zimbabwe wrócił z bólem w nodze. Najskuteczniejszy zawodnik Legii poprzedniego sezonu pauzował przez większość rundy jesiennej, a po raz ostatni na boisku pojawił się na początku listopada.

W przyszłym tygodniu zawodnik miał rozpocząć zajęcia z piłką, ale wiadomo, że to nie nastąpi. Co gorsze, sztab medyczny Legii nie wie jak pomóc czarnoskóremu zawodnikowi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.