Michał Kocięba - rzecznik prasowy Legii - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Ranking rzeczników prasowych wg FN: Kocięba 13.

Bodziach, źródło: Futbol News - Wiadomość archiwalna

W dzisiejszym wydaniu Futbol News zaprezentował ranking rzeczników prasowych klubów piłkarskiej ekstraklasy. To oni odpowiadają ze wizerunek klubu w mediach. Michał Kocięba z Legii, choć oceniony wyżej od swojego poprzednika - Pawła Wargenaua, został sklasyfikowany dość nisko, bo dopiero na 13. pozycji.

Najwyżej oceniono kobiety pracujące na tych stanowiskach - Agnieszkę Syczewską z Jagiellonii i Joannę Dzios z Lecha, które starają się pomagać dziennikarzom, a nie utrudniać im życie.

Najsłabszym rzecznikiem prasowym mogą pochwalić się Polonia Warszawa (Igor Gołaszewski) i Wisła Kraków (Adrian Ochalik).

Futbol News zauważa, że o Kociębie pojawiają się mieszane opinie. Poniżej opinia gazety na temat rzecznika prasowego klubu z Łazienkowskiej:
Michał Kocięba, rzecznik Legii, dał się poznać dziennikarzom jako rzecznik PZPN. Mało dostępny i pomocny - słyszeliśmy o nim najczęściej od naszych ekspertów. W Legii jakby przeszedł metamorfozę, bo bardzo się stara. Wysyła do redakcji maile informujące o tym, co dzieje się przy Łazienkowskiej. Gdy umówi dziennikarza na wywiad z piłkarzem, trenerem, to ten może mieć pewność, że rozmówca na pewno przyjdzie. Niektórzy skarżą się co prawda na jego trudny charakter i mówią, że nie mogą się z nim dogadać, ale i tak w Legii nastały lepsze czasy. "Kocięba miał ułatwione zadanie, bo jego poprzednik, Paweł Wargenau bardzo ignorował dziennikarzy. Dlatego nawet gdyby zostało po nim puste krzesło, to nie byłoby wielkiej straty" - uważa Rafał Romaniuk.

Ranking rzeczników prasowych wg Futbol News:
1. Agnieszka Syczewska (Jagiellonia)
2. Joanna Dzios (Lech)
3. Wacław Wachnik (Zagłębie)
4. Grzegorz Muzia (Piast)
5. Michał Mazur (Śląsk)
6. Paweł Jańczyk (Korona)
7. Marek Pieniążek (Polonia Bytom)
8. Michał Antczak (GKS Bełchatów)
9. Błażej Słowikowski (Lechia)
10. Przemysław Urbański (Cracovia)
11. Tomasz Rybiński (Arka)
12. Mariusz Gudebski (Ruch)
13. Michał Kocięba (Legia)
14. Sebastian Meisner (Odra)
15. Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa)
16. Adrian Ochalik (Wisła)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.