Młode Wilki pojadą na turniej George Hagiego

W dniach 17-21 sierpnia Młode Wilki rocznik 1995 wezmą udział w międzynarodowym turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską George Hagiego. Wszystkie mecze odbędą się w Rumunii na stadionie Farul w Constanta nad Morzem Czarnym. Przeciwnikami młodych legionistów będą rówieśnicy z Dinamo Moskwa, Galatasaray Stambuł, Levskiego Sofia, Partizana Belgrad, Akademii "Ferenc Puskas" i Dynamo Kijów.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.