Legia 3-1 Net Ostrołęka. Pierwsze miejsce przed play-off

Woytek i Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

O godzinie 14:00 swój ostatni mecz w fazie zasadniczej rozpoczęli siatkarze Legii. Początek spotkania z zespołem Net Ostrołęka był bardzo wyrównany, później legioniści stopniowo powiększali przewagę. Ostatecznie pierwszy set zakończyli zwycięstwem 25-18. Początek drugiego seta również był wyrównany, było 6-6, 8-8, 10-10. Potem przewagę osiągnęli goście, w pewnym momencie było już nawet 19-24 i ostatecznie Legia ten set przegrała 23-25.
Set trzeci zakończył się zwycięstwem Legii 25-18, a set czwarty 25-19. W ostatnim secie kibice rzucili konfetti na boisko, po czym nastąpiło kilka minut przerwy na sprzątnięcie go. Siatkarzom przez większość meczu towarzyszył doping prawie 300 kibiców, choć obiektywnie należy przyznać że mógł być zdecydowanie lepszy.
Legia zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie przed fazą play-off!