Ariel Borysiuk - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Borysiuk: Będę walczył na 120%

Mishka - Wiadomość archiwalna

"Nastroje w drużynie są jak najbardziej pozytywne. Widać po nas, że nie możemy się doczekać inauguracji. Po Arsenalu czujemy głód piłki. Wiadomo, że mecz derbowy rządzi się swoimi prawami, czeka nas ciężkie spotkanie, ale pokazaliśmy podczas okresu przygotowawczego, że stać nas na wiele. Miałem okazję wystąpić w ostatnim meczu z Polonią, niestety przegranym. Wiadomo jak Legia grała w tamtym sezonie" - mówi przed spotkaniem z Polonią Ariel Borysiuk.

"Myślę, że nowi zawodnicy wiedzą jak ważne są dla nas derby Warszawy, bo na całym świecie są mecze derbowe. Musimy wyjść na boisko i zagrać swój futbol, jaki prezentujemy od początku przygotowań. Wszyscy jesteśmy dobrze przygotowani do gry i jutro musimy to pokazać na boisku. Cieszę się każdym treningiem i meczem. Z każdego treningu wyciągam wnioski. Jeśli dostanę szansę gry, będę walczył na 120%" - zakończył pomocnik Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.