W sklepach pojawiły się płyty z utworami Legia Pany i Czarna eLka - fot. Mishka
REKLAMA

Legijne akcenty w muzyce: Legia Pany i Czarna elka w sklepach

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Prawdopodobnie zdecydowana większość kibiców Legii dobrze zna utwory "Legia Pany" zespołu TPN 25, czy "Czarną eLkę" Zjednoczonego Ursynowa. W ostatnich dniach w sklepach pojawiły się płyty obu zespołów, na których możemy posłuchać wyżej wymienionych utworów. W przypadku TPN doszło do reedycji pierwszej płyty grupy, zatytuowanej "Słabo?!".

Na razie jest ona dostępna (w cenie 26,99 zł) jedynie w sklepie internetowym SP Records oraz przy Marszałkowskiej 8. W przyszłym tygodniu powinna pojawić się w większej ilości sklepów w kraju.

Zjednoczony Ursynów wydał natomiast płytę zatytuowaną "Królestwo Polskie epizod 1", na której znalazł się nagrany przed paroma laty utwór "Czarna eLka". Płytę można zamawiać przez Internet w cenie 23,99 zł oraz w sklepach muzycznych na terenie kraju. Na płycie gościnnie występują m.in. Kulfon i Saful z Dixon37, którzy w niedzielę grali na Łazienkowskiej koncert przed meczem z Den Haag.

Legijne akcenty w muzyce i teledyskach
Pjus i Life after deaf
Wkrótce przedstawimy Wam inne legijne akcenty w utworach muzycznych.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.