Fotograficzne podsumowanie roku 2010 cz. 1

Kibice Legii podczas meczu z Lechem - fot. Mishka

Rok 2010 obfitował w wiele ciekawych wydarzeń związanych z Legią Warszawa. Przez ostatnie 12 miesięcy fotoreporterzy LL! wykonali setki tysięcy zdjęć, które możecie przez cały czas oglądać w foto galeriach czy newsach. Poniżej przedstawiamy pierwszą część fotograficznego podsumowania minionego roku w formie fotocastów:

REKLAMA

Sekcje
Stadion
Kibice


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.