REKLAMA
REKLAMA

Kelhar dogadany z Legią. Będą też zawodnicy z Primera Division i ligi cypryjskiej

Bodziach, źródło: TVN Warszawa / własne - Wiadomość archiwalna

W najbliższych dniach na Łazienkowskiej powinni pojawić się nowi gracze. Wzmocniona zostanie obrona i atak. "Mamy wiedzę o tych zawodnikach, obserwowaliśmy ich na żywo w czasie występów" - powiedział TVN Warszawa wiceprezes klubu, Leszek Miklas. Możliwe, że na Łazienkowską trafi łącznie 3-4 nowych graczy. Miklas zdradził, że Legia bardzo poważnie interesuje się zawodnikiem z ligi cypryjskiej oraz hiszpańskiej Primera Division.

Jednym z zawodników, który może wzmocnić nasz zespół, jest testowany na Cyprze Dejan Kelhar z belgijskiego Cercle Brugge. "Z Kelharem ustaliliśmy warunki finansowe. Teraz czekamy na decyzję trenera Skorży" - powiedział w magazynie Nasza Legia w TVN Warszawa Marek Jóźwiak.

Legia nie rezygnuje ze wzmocnienia skrzydeł, tym bardziej, że kontuzjowany jest Maciej Rybus. "Bardzo byśmy chcieli, żeby wzmocnił nas zawodnik środka pola - prawy lub lewy pomocnik" - powiedział Miklas.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że do kadry pierwszego zespołu wejdzie także 22-letni Kamil Majkowski. Pomocnikiem ostatnio trenującym z Młodą Legią interesowała się Korona Kielce, ale wobec możliwego wówczas transferu Sebastiana Szałachowskiego do FC Nantes, Legia odrzuciła ofertę kieleckiego klubu. Do końca tygodnia dowiemy się czy Majkowski pojedzie z pierwszym zespołem na zgrupowanie do Hiszpanii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.