Tomasz Czerwiński zajął 3. miejsce w MP Juniorów - fot. zapasy.waw.pl

Zapasy: Czerwiński brązowym medalistą MP Juniorów

Tomasz Czerwiński z Legii zdobył brązowy medal na mistrzostwach Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Zamościu. Legionista startował w kategorii wagowej do 55 kg. W klasyfikacji klubowej Legia, która wystawiła trzech zawodników, zajęła 22. miejsce.
Karol Ołówko i Michał Pietruczyk w kat. wagowej do 74 kg zajęli odpowiednio 15. i 19. miejsce.

Kolejni legioniści startowali w Mistrzostwach Warszawy Kadetów. Brązowy medal wywalczyli Mariusz Grabowski (do 46 kg), Andrzej Rzepka (do 54 kg). Kajetan Rycerski (do 58 kg) i Bartłomiej Pasiorowski (do 63 kg) zajęli piąte miejsce, a Adrian Mikołajczak (do 100 kg) był 10.