fot. Woytek
REKLAMA

Maciej Skorża: Karygodna nieskuteczność

turi - Wiadomość archiwalna

Maciej Skorża: Wszyscy, którzy są zdrowi dostali szansę gry po 45 minut, z wyjątkiem Michała Kucharczyka i Artura Jędrzejczyka, którzy zagrali trochę więcej. Jeśli chodzi o przebieg gry, to druga połowa była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu - dobra jeśli chodzi o prowadzenie gry i liczbę stworzonych sytuacji, natomiast karygodna była nasza nieskuteczność. Powinniśmy wygrać ten mecz kilkoma bramkami, a skończyło się na minimalnej różnicy bramkowej.

W piątek nasza siła ofensywna powinna być większa - powrócą do drużyny Michal Hubnik i Danijel Ljuboja. Dickson Choto nie będzie mógł zagrać, ale doktor Machowski zdecydował, że zostaje z nami w Austrii. Jest jakaś szansa, że pojawi się na boisku w drugim tygodniu. Michał Żyro robi postępy, ale to nie jest jeszcze to, czego od niego oczekuję - ma za dużo strat, za dużo nerwowych zagrań, skuteczność także nie ta. W przyszłości może to być silny punkt drużyny, patrząc na jego zaangażowanie i chęć do nauki. Dziś Żyro powinien strzelić dwie bramki, nie ma więc za co go pochwalić jeśli chodzi o skuteczność.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.