REKLAMA
REKLAMA

Bilety na mecz z Gaziantepsporem. Karneciarze zapłacą mniej, ale nie mają pierwszeństwa

Bodziach, źródło: KP Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Jutro o godzinie 12 rozpocznie się internetowa sprzedaż biletów na rewanżowe spotkanie 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy pomiędzy Legią a Gaziantepsporem. Przypominamy, że na ten mecz nie obowiązują karnety na sektory 104-123 oraz 200-227. Karneciarze za bilet zapłacą mniej niż pozostali - dla posiadaczy abonamentów obowiązuje II kategoria cenowa (35 zł na Żyletę), zaś dla pozostałych pierwsza (50 zł na trybunę północną).

W przeciwieństwie do poprzednich lat, karneciarze nie mają pierwszeństwa w zakupie biletu na mecz z Gaziantepsporem...

Bilety będzie też można kupować w kasach Legii (od poniedziałku do czwartku) oraz na dwóch wyspach Legii w centrach handlowych - od godziny 10 w poniedziałek.

Osoby niepełnosprawne wchodzą na ten mecz na podstawie swoich karnetów na miejsca, które zostały przyznane przed rozpoczęciem bieżącego sezonu.

Mecz Legii z Gaziantepsporem zaplanowano na czwartek 4 sierpnia, na godzinę 19. W pierwszym meczu Legia wygrała w Turcji 1-0.

Kasy będą czynne w dniach:
1-3.08 w godz. 11-19 (kasy 1, 2, 3, 4)
4.08 w godz. 11-19:45 (kasy 1, 2, 3, 4)

Wyspy Legii (sprzedaż biletów od 1.08):
Centrum Handlowe "Blue City" - Aleje Jerozolimskie 179
Centrum Handlowe M1 w Markach - Piłsudskiego 1

Spotkanie z Gaziantepsporem zostało zakwalifikowane jako mecz I kategorii (osoby nieposiadające karnetów) i II kategorii cenowej dla posiadaczy abonamentów na sezon 2011/12. Ceny biletów możecie sprawdzić tutaj. Przypominamy, że wejściówki kodowane są na kartach kibica (nie ma biletów papierowych).

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 11 do rozpoczęcia spotkania. Odbiór już wyrobionych KK odbywa się w kasie numer 4.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.