Ostatni trening przed rewanżem w Lidze Europy legioniści przeprowadzili na głównej murawie - fot. Woytek
REKLAMA

Trenowali przed Gaziantepsporem

MishkaWiadomość archiwalna>

O godz. 17:00 piłkarze Legii rozpoczęli ostatni trening przed czwartkowym meczem z Gazientepsporem. W zajęciach nie wziął udziału kontuzjowany Michał Kucharczyk, który nie zagra również w spotkaniu z Turkami. Jak zawsze trening rozpoczął się od rozgrzewki. Rozłożone na płycie boiska piłki wskazywały, że w trakcie zamkniętej dla prasy części zajęć zawodnicy ćwiczyli taktykę przygotowaną przez trenera na czwartkowy mecz.
Tradycyjnie osobno trenowali bramkarze.

W zajęciach udział wzięli: Marijan Antolović, Wojciech Skaba, Jakub Szumski, Inaki Astiz, Danijel Ljuboja, Miroslav Radović, Ivica Vrdoljak, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Maciej Rybus, Artur Jędrzejczyk, Daniel Łukasik, Moshe Ohayon, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow, Ariel Borysiuk, Janusz Gol, Dickson Choto, Michal Hubnik, Michał Żyro, Manu, Srdja Kneżević, Jakub Rzeźniczak, Jakub Kosecki i Rafał Wolski.

Nie wiadomo jak Maciej Skorża zdecyduje się zestawić skład na pojedynek z Turkami. Jak powiedział, rozważa wystawienie trzech defensywnych pomocników - Ivicy Vrdoljaka, Ariela Borysiuka i Janusza Gola. "Mamy trzech bardzo dobrych defensywnych pomocników. Nie wykluczam, że wszyscy trzej jutro zagrają" - stwierdził trener Legii.

W międzyczasie obiekt Legii wizytował delegat UEFA. O godz. 19:00 rozpocznie się trening Turków.fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.