REKLAMA

Kibice Legii wezmą udział w obchodach Święta Niepodległości

Woytek, źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

Jak co roku, kibice Legii Warszawa wezmą czynny udział w obchodach rocznicy 11 listopada. Po raz kolejny delegacje fanów stołecznej drużyny złożą wieńce pod pomnikami Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Romana Dmowskiego. Jak co roku zapłoną znicze na grobach i pod pomnikami na terenie Warszawy. Podobnie jak w roku 2010, gdy Marsz Niepodległości rozszerzył swoją formułę, kibice licznie wezmą w nim udział.

"Jak zwykle spotykamy się w "Źródle", skąd po ewentualnym pokrzepieniu się pizzą czy gorącą kawą o 13:30 przejdziemy na Plac Konstytucji. Start całej manifestacji z Placu Konstytucji planowane jest na godzinę 15:00.

Zainteresowanym Marszem polecamy jego oficjalną stronę www.marszniepodleglosci.pl, ze szczególnym naciskiem na skład komitetu poparcia. Przychodzimy w barwach narodowych, nie klubowych. Tego dnia najważniejsza jest Polska. Oddajmy hołd wszystkim, którzy walczyli za to, byśmy mogli dzisiaj zjednoczyć się pod biało-czerwoną flagą. Bądźmy po prostu dumni z bycia Polakami" - czytamy na żyleta.info.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.