Danijel Ljuboja - fot. Legionisci.com
REKLAMA

PS: Ljuboja przedłuży umowę z Legią

Bodziach, źródło: przegladsportowy.pl - Wiadomość archiwalna

Danijel Ljuboja jest piłkarzem Legii tylko do końca obecnego sezonu. Działacze klubu z Łazienkowskiej już zdecydowali, że chcą zatrzymać Serba w Warszawie. Ljuboja również jest zainteresowany przedłużeniem umowy.

"Jest dobra wola, ale przed meczem z Wisłą Kraków nie chcieliśmy zajmować zawodnika sprawami kontraktowymi. W przyszłym tygodniu usiądziemy i porozmawiamy o konkretach" - mówi dyrektor sportowy Legii, Leszek Miklas. Z postawy Ljuboji w Legii zadowolony jest Maciej Skorża. "Po kilku miesiącach pracy z Danijelem mogę powiedzieć, że imponuje zaangażowaniem i widać, że nie przyjechał tutaj odpoczywać na emeryturze, ale ciężko pracować" - powiedział niedawno trener Legii.

Serbski napastnik rozegrał w obecnych rozgrywkach 36 meczów w barwach Legii (23 w lidze, 12 w Lidze Europy i 1 w Pucharze Polski) i zdobył 10 bramek.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.